Adres
Arsin Org. Sanayi Bölgesi
2. Cad. No:1 TRABZON
Telefon
+90 462 711 18 96
+90 462 711 18 97
Kurumsal Değerlerimiz
Terpa / Kurumsal / Değerlerimiz

Dürüstlük
Ürünün üretilip son kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçen her aşamada, çalışanlarımızdan, çalıştığımız firmalara, değer yaratırken beraber çalıştığımız her kurum, kuruluş veya kişilere karşı dürüst olmak, verdiğimiz sözlerin arkasında durmak, yapamayacağımız işlerin sözlerini vermemek, yasalara ve ahlak kurallarına uymak en önemli ilkelerimizdendir.

Müşteri Memnuniyeti
Gerek ürettiğimiz ürünlerle, gerek satış sonrası verdiğimiz destekle her alanda müşterilerimizin beklentilerine en kısa zamanda ve en iyi şekilde cevap vermek asli görevimizdir. Çünkü biz müşterilerimizle uzun vadeli ilişkileri tercih ediyoruz. Çünkü biz müşteri memnuniyetinin önemini biliyoruz. Çünkü biz insana değer veriyoruz.

Kalite
Kullandığımız hammadden makinelerimize, ürünlerimizin üretilmesinde kullanılan en küçük ayrıntıdan müşteri ilişkilerimize, verdiğimiz hizmetten çalışanlarımıza, her alanda kaliteyi yakalayıp sektöre en iyi hizmeti sunmak bu ülkeye borcumuzdur.

Sosyal Sorumluluk
Politek olarak, sosyal sorumluluğu biz şöyle tanımlarız. Hedeflediğimiz ticari başarıya, ahlak değerlerini göz önüne alarak, insanlara, çevreye, ve topluma duyarlı ve saygılı olarak ulaşmaktır. Bu anlamda firmamız, tedarikçi zincirinden, karar verme organına kadar, bütün faaliyetlerine, belirlediği prensiplerini ve programlarını sosyal sorumluluğunu ön planda tutarak entegre etmiştir.