Hakkımızda

Terpa Elektronik Cihazlar Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Șirketi '' PT POLİTEK '' markası altında 2005 yılından beri Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk EPS fabrikalarından biri olarak faaliyet göstermektedir.Bugün itibariyle 12.000 m² alana sahip olan tesisimiz ileri teknolojiye sahip makina parkuru ile üretim yapmaktadır.

Polibox markası adı altında Balık Kasası üretimi yapan firmamız Tanrıver Șirketler Grubu’nun bir üyesi olarak, inșaat sektöründeki tecrübesini bașlıca EPS Isı Yalıtım Sistemleri’nde kullanmak üzere dıș cephe mantolama ürünleri ve iç dekorasyon ürünleri olarak siz değerli müșterilerimizin hizmetine sunmuștur.

Geniș ürün yelpazesine sahip PT Politek ailesi olarak, tesisimizde müșterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda EPS’den imal edilen Isı Yalıtım Levhaları, Asmolen, Söve Blokları, Yerden Isıtma Levhaları, İç Dekorasyon Ürünleri, Ambalaj Kutuları ve Balık Kasaları, Özel CNC Kesimleri ve Hafif Dolgu Malzemesi üretimi yapmaktayız.

PT Politek tüm dünyanın tercih ettiği, binaları dıș etkenlerden koruyarak ömrünü uzatan, ısıtma maliyetlerini büyük oranda azaltan, ısı köprülerinin olușumunu engelleyerek konforlu bir yașam alanı sağlayan, ısı yalıtım sistemlerini sunar.

Kalite Politikamız

Dürüstlük

Ürünün üretilip son kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçen her aşamada, çalışanlarımızdan, çalıştığımız firmalara, değer yaratırken beraber çalıştığımız her kurum, kuruluş veya kişilere karşı dürüst olmak, verdiğimiz sözlerin arkasında durmak, yapamayacağımız işlerin sözlerini vermemek, yasalara ve ahlak kurallarına uymak en önemli ilkelerimizdendir.

Sosyal Sorumluluk

PT Politek olarak, sosyal sorumluluğu biz şöyle tanımlarız. Hedeflediğimiz ticari başarıya, ahlak değerlerini göz önüne alarak, insanlara, çevreye, ve topluma duyarlı ve saygılı olarak ulaşmaktır. Bu anlamda firmamız, tedarikçi zincirinden, karar verme organına kadar, bütün faaliyetlerine, belirlediği prensiplerini ve programlarını sosyal sorumluluğunu ön planda tutarak entegre etmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Gerek ürettiğimiz ürünlerle, gerek satış sonrası verdiğimiz destekle her alanda müşterilerimizin beklentilerine en kısa zamanda ve en iyi şekilde cevap vermek asli görevimizdir. Çünkü biz müşterilerimizle uzun vadeli ilişkileri tercih ediyoruz. Çünkü biz müşteri memnuniyetinin önemini biliyoruz. Çünkü biz insana değer veriyoruz.

Vizyon

PT Politek olarak, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, daimi kaliteyi sadece ürettiğimiz ürünlerimizde değil, çalışanından tedarikçilerine, ürünlerimizin nihai müşteriye ulaşıncaya kadar geçen her alanda, müşterilerimizin beklentilerini aşan kaliteyi, her alanda sürekli gelişerek yakalayıp, çalıştığı her kişi ve kurum için dürüstlüğün, kalitenin ve devamlılığın simgesi olmak.

Kalite

Kullandığımız hammadden makinelerimize, ürünlerimizin üretilmesinde kullanılan en küçük ayrıntıdan müşteri ilişkilerimize, verdiğimiz hizmetten çalışanlarımıza , her alanda kaliteyi yakalayıp sektöre en iyi hizmeti sunmak bu ülkeye borcumuzdur.

Misyon

Hedeflediğimiz vizyona ulaşırken, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına, en son teknolojiyi kullanarak zamanında ve en iyi şekilde cevap verip sürekli rekabet gücünü artıran, ve en önemlisi, ürünlerinin meydana gelmesinde katkısı bulunan her kişi ve kurum ile uzun soluklu ilişkiler içinde bulunarak değer yaratmak, politek olarak misyonumuzdur.

Geri Dön
PT Politek
PT Politek
PT Politek
PT Politek
PT Politek